ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز *
مرا به خاطر بسپار

یک حساب کاربری ایجاد کنید

مکان های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز *
تایید رمز *
ایمیل *
تایید ایمیل *


برای خرید دوربین مداربسته آنالوگ(HD) و شبکه(IP) هایک ویژن با واحد فروش تیم لاک21 تماس بگیرید.
شماره واحد فروش:09378660388

لامپ های نصبی سقف به عنوان یک منبع روشنایی عمومی میتوانند بسیار عالی باشند. این لامپ ها در جاهایی که فعالیت در آن ها زیاد است، مانند: سالن ها، راهرو ها، اتاق های خواب، آشپزخانه ها، حمام ها، اتاق های رخت شویی و اتاق های بازی بسیار کاربردی است. برای انجام این کار می توان از منابع روشنایی مانند لامپ های رشته ای، فلورسنت و فلورسنت های به هم پیوسته استفاده کرد.

فرم ها و اشکال روشنایی
لامپ های دیواری می توانند یک احساس خاص از ظرافت و پیچیدگی را در هر خانه ای به وجود آورند. همچنین می توانند روشنایی های محیط، محل کار و هنری را تهیه کنند. بسیاری از این لامپ ها به منظور تطابق و تکمیل لوسترها و دیگر لوازم نصب کردنی در یک مجموعه یا خانواده طراحی شده اند. لامپ های دیواری منابع روشنایی بسیار عالی در جاهایی مانند سالن ها، راهرو ها، اتاق های خواب، اتاق های نشیمن، دفاتر خانگی و یا سینماهای خانگی هستند. براکت (قلاب) های دیواری نیز اغلب برای روشنایی مورد نیاز در طرفین آینه های حمام مورد استفاده قرار می گیرند.

فرم ها و اشکال روشنایی
لوازم روشنایی خودبینی حمام (به عنوان یک نقطه اولیه برای کارهای دقیق مانند انجام آرایش و اصلاح کردن، یک حمام به مقدار زیادی نور مخصوصا در نزدیکی محل های خودبینی(مانند آینه های حمام) نیاز دارد) روشنایی محل را هنگامی که روشنایی اصلی توسط لامپ های نصبی سقفی تکمیل میشود، تغذیه می کند. این لامپ ها در یک رنج وسیع از سبک ها، رنگ ها و شکل ها در دسترس هستند، و همچنین امروزه نسبت به نوارهای روشنایی قدیمی تر خودبینی حمام بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. نسخه های جدیدتر لامپ های خودبینی حمام به صورت شیشه ای یا سایه ای پارچه ای(حباب پارچه ای) در دسترس هستند، که هر کدام کنترل تابش خیره کننده را هنگام ارائه روشنایی بسیار عالی برای نظافت، خود آرایی و اصلاح به ارمغان می آورد. این لامپ ها می توانند در بالا یا در طرفین آینه نصب شوند.

فرم ها و اشکال روشنایی
لامپ های قابل حمل می توانند روشنایی محیطی، کاری و هنری را هنگامی که به شما امکان جابجایی به مکان هایی را که میخواهید می دهد، تولید کند. چراغ های روی میز و چراغ های روی زمین و چراغ های روی زمین که امکان تابش نور به بالا را دارند در انواع گوناگونی از سبک ها، به منظور تکمیل طراحی داخلی شما، در دسترس هستند. لامپ های اختصاصی کوچک، مانند چراغ های گیره ای، چراغ های کار قابل تنظیم و چراغ های هنری و رومیزی میتوانند جای خالی انواع نیازهای روشنایی اعم از محیطی، هنری و کاری را پر کنند. امروزه لامپ ها به صورت رشته ای، تنگستن هالوژن و حباب های به هم پیوسته فلورسنت با انرژی کارآمد در دسترس هستند.

فرم ها و اشکال روشنایی

برای دسترسی به قسمت قبلی این مطلب می توانید اینجا را کلیک کنید..

 

مطالب مرتبط

درباره نویسنده

نواب رحیمی


0
0
0
s2sdefault
facebook button
linkedin button
gplus button

دوستان فعال در حوزه برق می توانید با عضویت در یکی از گروه های زیر از تجارب افراد با تجربه استفاده کنید.

گروه تلگرام دوربین مداربسته

گروه تلگرام برق ساختمان

 

دوست دارید چه گروه تلگرامی را به وب سایت اضافه کنیم ؟

برای خرید دوربین مداربسته آنالوگ(HD) و شبکه(IP) هایک ویژن با واحد فروش تیم لاک21 تماس بگیرید.
شماره واحد فروش:09378660388