ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز *
مرا به خاطر بسپار

یک حساب کاربری ایجاد کنید

مکان های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز *
تایید رمز *
ایمیل *
تایید ایمیل *


برای خرید دوربین مداربسته آنالوگ(HD) و شبکه(IP) هایک ویژن با واحد فروش تیم لاک21 تماس بگیرید.
شماره واحد فروش:09378660388

در نورپردازی اتاق ناهار خوری این نکته باید مد نظر قرار گیرد که نورپردازی باید هم جنبه تزئینی داشته باشد و هم کاربردی باشد. این امر نیز می تواند توسط ترکیبی از نورپردازی های اصلی (محیطی، کاری و هنری) صورت پذیرد. این متنوع بودن لایه های نور حالت هایی را برای انواع مختلف فعالیت ها، شامل ناهار (شام) خوری، تکالیف خانگی، کارهای سرگرمی و یا حساب و کتاب های خانوادگی فراهم می کند. در این بین دیمر ها نیز با توانایی کنترل شدت نور، شما را قادر می سازند محیط مناسب را برای هر کدام از این فعالیت ها ایجاد کنید.

design with light
یک لوستر می تواند یک نقطه کانونی در اتاق ناهار خوری باشد. یعنی اینکه با آویزان کردن یک لوستر در بالای میز ناهار خوری، می تواند هم به عنوان یک عنصر تزئینی استفاده شود و هم با انتخاب لوستری که با مبلمان ست است، آن مبلمان را زیبا تر و کامل تر جلوه دهید. همچنین می توانید با کم کردن نور لوستر، یک نور نرم و ملایم همانند نور شمع را شبیه سازی و خلق کنید و از آن در شرایط و مناسبت های خاص لذت و بهره کافی را ببرید.
حال اگر لوستری که استفاده می کنید با لامپ هایی مجهز شده باشند که نور را منحصرا به سمت پایین بتابانند، می توانید یک روشنایی بسیار عالی و به مراتب واضح تر را روی میز تان داشته باشید.
لامپ های مسیر یک روشنایی محیطی را در حالی که شما را قادر به برجسته تر و خوش نما تر کردن عناصر تزئینی در سراسر اتاق می کنند، ارائه می دهند. یک دسته چهارتایی از لامپ های توکار سقفی در اطراف فضای اتاق می تواند مکمل خوبی برای نور لوستر باشد، در حالی که یک نور مناسب و زیبا را برای لوازم و ظروف روی میز مهیا می کند. می توانید با استفاده از یکسری لوازم جانبی همراه با هالوژن و یا لامپ های LED که در دو طرف لوستر نصب می شوند، یک تلالو و درخشش بسیار زیبا را نیز در ظروف کریستالی و نقره ای خود مشاهده کنید.
یک بوفه و یا یک میز زیبا در کنار چراغ های دیواری در هر طرف، می تواند باعث به وجود آمدن یک نقطه کانونی بسیار قوی و چشم نواز شود. سعی کنید متعلقات و لوازم جانبی را ست با لوستر تان انتخاب کنید. دیگر وسایل دکوری (مانند تابلوها و نقاشی ها) نیز می توانند توسط لامپ های توکار سقفی قابل تنظیم، بسیار زیبا و هنرمندانه به نظر آیند. همچنین اتاق ناهار خوری می تواند محل بسیار مناسبی برای به نمایش در آوردن کلکسیون وسایل تزئینی با ارزش و قیمتی شما در قالب یک طاقچه و یا قفسه بسیار زیبا باشد، که می تواند توسط لامپ های LED که در زیر قفسه ها و یا در زیر آن نصب می شوند، در واقع یک موزه خانگی را پدید آورند.

 مطالب مرتبط

درباره نویسنده

نواب رحیمی


0
0
0
s2sdefault
facebook button
linkedin button
gplus button

دوستان فعال در حوزه برق می توانید با عضویت در یکی از گروه های زیر از تجارب افراد با تجربه استفاده کنید.

گروه تلگرام دوربین مداربسته

گروه تلگرام برق ساختمان

 

دوست دارید چه گروه تلگرامی را به وب سایت اضافه کنیم ؟

برای خرید دوربین مداربسته آنالوگ(HD) و شبکه(IP) هایک ویژن با واحد فروش تیم لاک21 تماس بگیرید.
شماره واحد فروش:09378660388