ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز *
مرا به خاطر بسپار

یک حساب کاربری ایجاد کنید

مکان های ستاره دار را پر کنید.
نام *
نام کاربری *
رمز *
تایید رمز *
ایمیل *
تایید ایمیل *


برای خرید دوربین مداربسته آنالوگ(HD) و شبکه(IP) هایک ویژن با واحد فروش تیم لاک21 تماس بگیرید.
شماره واحد فروش:09378660388

در یک نورپردازی ایده آل برای اتاق خواب باید مخلوطی از نورپردازی محیطی همراه با نورپردازی کاری برای مطالعه و دیگر فعالیت ها ارائه گردد. حال یک راه حل بسیار مناسب که می تواند در اینجا به کمکتان بیاید، استفاده از نورپردازی های چند لایه است.
نورپردازی اصلی و محیطی در اتاق می تواند توسط لامپ های سقفی، لوسترها، پنکه های سقفی چراغ دار(Fan Lights)، لامپ های توکار سقفی و یا چراغ های دیواری تامین گردد.که این انتخاب ها روشنایی مورد نیاز را برای دیدن هر چه بهتر لباس ها و به عبارت دیگر کمدی تان نیز فراهم می کند.

bedroom lighting-www.lak21.com-990x658
برای روشنایی کمدی هایتان و محل نگهداری لباس و کفش و .... ، یک لامپ نصب شده مسطح از نوع لامپ های لوله ای فلورسنت با رندر رنگ بالا و یا لامپ های فلورسنت فشرده، می تواند پیشنهاد خوب و مناسبی باشد. روشنایی که توسط اینگونه لامپ ها ارائه می شود، یک  روشنایی بسیار مناسب و ایده آل برای هرچه بهتر دیدن لباس ها و دیگر اسباب موجود در قفسه هایتان و همچنین وسیله های قرار گرفته بر روی زمین می باشد.

bedroom lighting-www.lak21.com-700x1024


bedroom lighting-www.lak21.com-863x586

لامپ های بازویی قابل نصب بر روی دیوار(Swing-arm wall lamps) در دو طرف تخت خواب، می تواند روشنایی بسیار مناسب و مطلوبی را برای مطالعه،(در حالی که فضای میز کنار تخت برای وسایل دیگر مانند ساعت رو میزی، کتاب و یا وسیله های تزئینی دیگر باقی می ماند)، ارائه دهد. یک ایده خوب و جالب دیگر در اینجا استفاده از چراغ های آویزی در دو طرف تخت می باشد که تا کناره تخت تان پایین می آیند و نمای بسیار زیبایی را بوجود می آورند. همچنین می توانید از لامپ های تو کار سقفی در بالای تخت و در طرفین آن به جای دو نوع قبلی استفاده کنید که وجهه بسیار زیبایی را نیز به اتاق خواهد داد.

bedroom lighting-www.lak21.com-457x700


bedroom lighting-www.lak21.com-900x675

برای نورپردازی اتاق بچه ها نیز می توانید به همان شیوه ای عمل کنید که برای اتاق های دیگر عمل کردید. البته در اینجا نصب یک چراغ نزدیک به سقف و یا یک چراغ مسطح مرکزی که مقدار زیادی از روشنایی اصلی اتاق را تامین کند، می تواند یک ایده خوب و کارامد باشد. همچنین لامپ های مسیر نصب شده در بالای میز نیز می تواند باعث اضافه شدن یک عنصر تزئینی به اتاق و ایجاد یک زیبایی خاص در اتاق شود.

bedroom lighting-www.lak21.com-1000x667

 

 مطالب مرتبط

درباره نویسنده

نواب رحیمی


0
0
0
s2sdefault
facebook button
linkedin button
gplus button

دوستان فعال در حوزه برق می توانید با عضویت در یکی از گروه های زیر از تجارب افراد با تجربه استفاده کنید.

گروه تلگرام دوربین مداربسته

گروه تلگرام برق ساختمان

 

دوست دارید چه گروه تلگرامی را به وب سایت اضافه کنیم ؟

برای خرید دوربین مداربسته آنالوگ(HD) و شبکه(IP) هایک ویژن با واحد فروش تیم لاک21 تماس بگیرید.
شماره واحد فروش:09378660388